Adresa: U Demartinky 1348/7, Praha 5
Účet číslo: 0122178309/0800
Telefon: +420 733 389 009
E-mail:

Nadace Umění pro zdraví vyhlašuje grantové řízení 2024

tematický obrázek

Nadace vyhlašuje grantové řízení pro rok 2024. Můžete žádat o příspěvek na projekt, jehož realizace již z letošním roce započala nebo jehož realizace v letošním roce teprve započne.
Termín pro odevzdání žádostí je 31.3.2024. Své žádosti zasílejte mailem, nebo prostřednictvím datové schránky. V případě zaslání mailem musí být žádost o grant opatřena elektronickým podpisem statutára. Zaslání žádosti na adresu sídla nadace U Demartinky 7, Praha 5 je také možné.
I pro letošní rok platí zjednodušená pravidla pro žadatele, kteří v předchozích 3 letech od naší nadace obdrželi grant a nic se u nich po organizační stránce nezměnilo (tedy jméno, sídlo, stanovy, statutár, číslo účtu apod.). V tom případě stačí zaslat žádost o grant, rozpočet a popis projektu, jiné požadované přílohy zasílat nemusí. Noví žadatelé, nebo ti, které nadace podpořila před více než třemi lety musí zaslat žádost o grant spolu se všemi požadovanými přílohami. Výsledky grantového řízení budou zveřejněny na těchto stránkách bezprostředně po jednání správní rady nadace. Předpokládáme do poloviny května.
Formulář žádosti o grant včetně formuláře na jeho vyúčtování naleznete kliknutím na obrázek vykřičníku. Vyúčtování grantu lze i letos zaslat také v elektronické podobě.

  • Jde o projekty zaměřené na využití umění ke zlepšení prostředí zdravotnických a sociálních zařízení.
  • Projekty realizované studenty uměleckých škol.
  • Kulturně vzdělávací a výchovné projekty pro mládež.
  • Kulturně výchovné projekty (hudební, výtvarné) a umělecké akce pro zdravotně postižené spoluobčany a seniory

Formulář žádosti v PDF

Formulář žádosti ve Wordu - určeno k vyplnění, ne k úpravám formuláře žadatelem

Formulář vyúčtování grantu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
na začátek stránky