Adresa: U Demartinky 1348/7, Praha 5
Kancelář: Ječná 39/A, Praha 2
Účet číslo: 0122178309/0800
Telefon: +420 733 389 009
E-mail:

Nadace Umění pro zdraví vyhlašuje grantové řízení 2021

tematický obrázek

Nadace v roce vyhlašuje grantové řízení pro rok 2021. Můžete žádat o příspěvek na projekt, jehož realizace již z letošním roce započala nebo jehož realizace v letošním roce teprve započne.
Termín pro odevzdání žádostí je 30.3.2021. Své žádosti o grant zasílejte na adresu sídla nadace U Demartinky 7, Praha 5. Zasílat je můžete i obyčejnou poštou - ne doporučeně - na adresu kanceláře nadace Ječná 39/a, Praha 2 (doporučenou poštu převzít na této adrese nemůžeme).
Zjednodušili jsme pravidla pro žadatele. Pokud jste od nadace v předchozích 3 letech obdrželi grant a nic se u Vás po organizační stránce nezměnilo (tedy jméno, sídlo, stanovy, statutár, číslo účtu apod.), stačí zaslat žádost o grant spolu s rozpočtem a popisem projektu, jiné požadované přílohy zasílat nemusíte. Noví žadatelé ale musí zaslat žádost o grant spolu se všemi požadovanými přílohami. Výsledky grantového řízení budou zveřejněny na těchto stránkách bezprostředně po jednání správní rady nadace. Předpokládáme do poloviny května.

  • Jde o projekty zaměřené na využití umění ke zlepšení prostředí zdravotnických a sociálních zařízení.
  • Projekty realizované studenty uměleckých škol.
  • Kulturně vzdělávací a výchovné projekty pro mládež.
  • Kulturně výchovné projekty (hudební, výtvarné) a umělecké akce pro zdravotně postižené spoluobčany a seniory

Formulář žádosti v PDF

Formulář žádosti ve Wordu - určeno k vyplnění, ne k úpravám formuláře žadatelem

Formulář vyúčtování grantu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
na začátek stránky