Adresa: U Demartinky 1348/7, Praha 5
Účet číslo: 0122178309/0800
Telefon: +420 733 389 009
E-mail:

Grantové řízení

Nadace Umění pro zdraví vyhlašuje grantové řízení 2022

tematický obrázek

Nadace v roce vyhlašuje grantové řízení pro rok 2022. Můžete žádat o příspěvek na projekt, jehož realizace již z letošním roce započala nebo jehož realizace v letošním roce teprve započne.
Termín pro odevzdání žádostí je 31.3.2022. Své žádosti zasílejte výhradně na adresu sídla nadace U Demartinky 7, Praha 5.
I pro letošní rok platí zjednodušená pravidla pro žadatele, kteří v předchozích 3 letech od naší nadace obdrželi grant a nic se u nich po organizační stránce nezměnilo (tedy jméno, sídlo, stanovy, statutár, číslo účtu apod.). V tom případě stačí zaslat žádost o grant, rozpočet a popis projektu, jiné požadované přílohy zasílat nemusí. Noví žadatelé, nebo ti, které nadace podpořila před více než třemi lety musí zaslat žádost o grant spolu se všemi požadovanými přílohami. Výsledky grantového řízení budou zveřejněny na těchto stránkách bezprostředně po jednání správní rady nadace. Předpokládáme do poloviny května.

GDPR

Informace související se zpracováním osobních údajů

Obecná pravidla pro udělení grantu

...ze Statutu Nadace Umění pro zdraví:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
na začátek stránky