Adresa: U Demartinky 1348/7, Praha 5
Kancelář: Ječná 39/A, Praha 2
Účet číslo: 0122178309/0800
Telefon: +420 733 389 009
E-mail:

Grantové řízení

Nadace Umění pro zdraví vyhlašuje grantové řízení 2021

tematický obrázek

Nadace v roce vyhlašuje grantové řízení pro rok 2021. Můžete žádat o příspěvek na projekt, jehož realizace již z letošním roce započala nebo jehož realizace v letošním roce teprve započne.
Termín pro odevzdání žádostí je 30.3.2021. Své žádosti o grant zasílejte na adresu sídla nadace U Demartinky 7, Praha 5. Zasílat je můžete i obyčejnou poštou - ne doporučeně - na adresu kanceláře nadace Ječná 39/a, Praha 2 (doporučenou poštu převzít na této adrese nemůžeme).
Zjednodušili jsme pravidla pro žadatele. Pokud jste od nadace v předchozích 3 letech obdrželi grant a nic se u Vás po organizační stránce nezměnilo (tedy jméno, sídlo, stanovy, statutár, číslo účtu apod.), stačí zaslat žádost o grant spolu s rozpočtem a popisem projektu, jiné požadované přílohy zasílat nemusíte. Noví žadatelé ale musí zaslat žádost o grant spolu se všemi požadovanými přílohami. Výsledky grantového řízení budou zveřejněny na těchto stránkách bezprostředně po jednání správní rady nadace. Předpokládáme do poloviny května.

GDPR

Informace související se zpracováním osobních údajů

Obecná pravidla pro udělení grantu

...ze Statutu Nadace Umění pro zdraví:

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
na začátek stránky