Adresa: U Demartinky 1348/7, Praha 5
Kancelář: Ječná 39/A, Praha 2
Účet číslo: 0122178309/0800
Telefon: +420 733 389 009
E-mail:

Namaluj mi obrázek - 3. ročník projektu ve spolupráci s AOS Publishing - pomozte dětem i Vy

 

Třetí ročník chaaritativního projektu “Namaluj mi obrázek” chce pomoci dětem z dětských domovů tím, že bude  podporovat jejich výtvarnou činnost a možná  mezi nimi i hledat nové výtvarné talenty. Princip projektu spočívá v nabídce a následné koupi výtvarných dílek dětí z dětských domovů. Získané finanční prostředky budou v plné výši zaslány na konto příslušného dětského domova, ale díky spolupráci s „Nadací Umění pro zdraví“ budou tyto prostředky  ještě navýšeny.

Původcem myšlenky projektu je  Pavel  Mészáros, majitel nakladatelství AOS Publishing v Ústí nad Labem, přičemž její konkrétní obrysy začaly vyvstávat během spolupráce nakladatelství s ing. Marií Holou, místopředsedkyní Nadace Umění pro zdraví a vdovou po známém výtvarníkovi Stanislavu Holém, jehož nezaměnitelné postavičky  oživily i  webové stránky tohoto projektu.

Projekt nemá ambice generovat statisíce či milióny, neboť i malý finanční dar je pro tato zařízení významnou pomocí. Navíc chce přispět k rozvoji osobnosti dětí, které mají vstup do  života složitější, chce podpořit jejich zdravé  sebevědomí.

Pro letošní rok je vyhlášeno téma "RADOST" - CO MI UDĚLALO RADOST / Z ČEHO MÁM RADOST

Pro odesílání obrázků dětí není stanovem žádný termín - posílejte je v průběhu celého kalendářního roku.

Více se dozvíte na stránkách projektu.

odkaz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace
na začátek stránky